Středa 22.05.2024
4 tipy na dárky ke Dni svatého Valentýna
Fotografie: Pexels (pexels.com)
LIFESTYLE

4 tipy na dárky ke Dni svatého Valentýna

Druhé únorové úterý se ponese v duchu lásky a vzájemné náklonnosti. Ze všeho nejdůležitější je čas, který spolu zamilované páry v den svatého Valentýna stráví. Pokud však chcete svou drahou polovičku překvapit a připomenout jí tím, že vám na ní opravdu záleží, máme pro vás několik tipů na dárky, které udělají radost…

Čokoládové srdce z čokoládovny Janek

Láska prochází žaludkem, proč tedy nedarovat ke svátku zamilovaných něco dobrého? Čokoládovna Janek k svátku Valentýna vytvořila speciální tematický sortiment, ze kterého si jistě vyberete. S lahodnou čokoládou nešlápnete vedle, a to ať už zvolíte krabičku plnou pralinek, srdíčko s lískovým oříškem, karamelem, nebo lyofilizovaným ovocem.

Letenky do vysněné destinace

Jestliže patříte k těm, kteří nejraději obdarovávají své nejmilovanější zážitkem, podívejte se na únorové letenky do vysněné destinace vaší drahé polovičky nebo do některé z evropských metropolí, které jsou pro tento svátek jako dělané. Kromě letenek se můžete rovnou podívat i na weby s ubytováním, udělat rezervaci a naplánovat předem celý výlet jako překvapení. Věřte, že milovníci dobrodružství budou mít z takového dárku velkou radost.

Vyznání lásky v knize

Jste kreativní a patříte k těm, kteří raději vyjadřují své pocity skrze řádky? Pak pro vás máme tip na knihu, ve které můžete sdělit veškeré své pocity. V knize „Díky, že tě mám“ najdete celkem 7 kapitol, ve kterých své partnerce nebo partnerovi můžete poděkovat, napsat o nejhezčích zážitcích a nalepit vaše společné fotografie. Kniha od výrobce Perkman je originálním dárkem od srdce, ke kterému se bude obdarovaný rád vracet.

Poukaz na víkendový pobyt

Pobytem v jednom z kouzelných českých ubytování obdarujete nejen přítele či přítelkyni, ale také sebe. Darujte poukaz nebo zde oslavte přímo svátek zamilovaných. Změna prostředí a odstřihnutí od světa udělá radost vám oběma, a navíc budete mít čas pouze na sebe.

Napsat komentář