Neděle 21 duben, 2024
5 tipů na valentýnské výlety pro páry, skupiny i jednotlivce
Fotografie: Pexels (pexels.com)
TRAVEL

5 tipů na valentýnské výlety pro páry, skupiny i jednotlivce

Ať už Valentýn slavíte, nebo ne, letos vychází na neděli, takže pokud nemáte plány, nechte se inspirovat. Výlety můžete podniknout sami, ve dvou, nebo i s partou kamarádů.

Stopovaná

Nepotrpíte si na oslavy ve dvou, nebo jste nezadaní a chcete něco podniknout? Vyrazte s partou na únikovku. Dobře, v době korony, kdy člověk neví, jaké opatření bude kdy platit, to asi není nejlepší plán. Co ale udělat si takovou únikovku sami? Možná si ještě vzpomínáte, když jste byli malí a hráli jste stopovanou. Parta se rozdělila na skupiny. První skupinka vytvářela hru a druhá je stopovala. Je jedno, jestli vám je deset, dvacet, nebo padesát. Tahle se dá hrát v jakémkoli věku. A pořád je to zábava.

Romantický výlet

Máte nějaké své oblíbené místo, kam s partnerem či partnerkou rádi chodíte? Pokud se nejedná o rušné místo, kam každý víkend vyráží zástupy lidí, vyrazte na něj. A co si s sebou rovnou vzít i nějaké jídlo a pití a udělat si piknik? Růže ani přáníčka brát nemusíte, i bez nich to bude ta správná romantika.

Valentýnský výšlap

Když se pořádají novoroční výšlapy, proč nepodniknout valentýnský výšlap? A nepotřebujete k tomu partnera, kamarádku ani parťáka. Můžete ho klidně podniknou sami. Protože, proč ne? Nemusíte se rovnou drápat na Sněžku, prostě si vylezte na nějaký kopec v okolí.

Východ slunce

Nespornou výhodou zimních východů slunce je, že na ně nemusíte vstávat uprostřed noci. A to stejné platí i pro západy. Většinou ho stihnete během odpolední procházky. Ideálními parťáky na zimní východy nebo západy slunce jsou termoska s teplým nápojem a hřejivé oblečení.

Běh, výšlap, skialpy

Pro sportovce tělem i duší to bude nejspíš jen další sportovní neděle. Dá se začít ranním během, po sprše si dát snídani v posteli s partnerem či partnerkou. A odpoledne? Vyrazit třeba na skialpy.

Ať už Valentýna slavíte, nebo ne, přejeme vám krásný víkend. Klidně i strávený doma v teple. Ale hlavně doufáme, že si valentýnskou neděli užijete. A třeba se s námi i podělíte o pár fotek a nápadů.

Napsat komentář