Neděle 21 duben, 2024
4 novinky, které Netflix přichystal na září
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FUN

4 novinky, které Netflix přichystal na září

Pokud jste si dávali během léta od sledování Netflixu pauzu, nezapomeňte se podívat na tituly, které spatřily světlo světa v červenci a v srpnu. Nyní se již noci postupně prodlužují a letní večery strávené venku se sklenkou oblíbeného drinku v ruce brzy vyměníme za hygge chvilky, kdy budeme zabalení v dece s šálkem horkého čaje utíkat od reality sledováním podzimních filmových a seriálových novinek. Jaké budou?

Den a půl

Hlavní hrdina Artan chce vidět dceru, kterou před ním jeho bývalá manželka Louise skrývá. Rozhodne se proto k zoufalému činu. Vtrhne do nemocnice, unese matku své dcery a trvá na tom, aby mu prozradila, kde ji ukryla. Zběsilý únos netrvá dlouho, protože se jejich trasou vydá i policie. Během dlouhé cesty vyjdou najevo důvody, proč se Artan nesměl se svou dcerou setkávat. Co se v minulosti stalo? Dozvíte se při sledování švédského napínavého thrilleru již 1. září.

Svět predátorů

Chcete pozorovat gepardy, lvy, lední medvědy, psy hyenovité a pumy v jejich přirozeném prostředí z pohodlí domova? Nenechte si ujít dokumentární film, který vás přesvědčí o tom, že příroda dokáže být velmi krutá. Každý den je pro živočichy bojem o přežití, který vyhraje jen ten nejsilnější. Poutavými záběry predátorů žijícími v Jižní Americe, Kanadě a Africe vás provede britský herec Tom Hardy. Těšte se na středu 6. září.

Makléři z Orange County: 2. řada

Procházet se chodbami luxusních sídel na pobřeží Californie se jen tak někomu nepoštěstí. Co se skrývá v honosných vilách však můžete zjistit díky oblíbené reality show. Pokud se chcete zasnít a nahlédnout do světa, ve kterém hrají peníze a průbojnost realitních agentů hlavní roli, zapněte si druhou řadu Makléřů z Orange County, která vyjde v pátek 8. září.

Láska na první pohled

Když se Hadley a Oliver potkají na letišti, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Jejich vztah se mnohem více utuží během společného letu z New Yorku do Londýna. I přesto, že spolu stráví jen několik hodin na palubě, oba vědí, že si jsou souzeni. Zvrat nastane v momentě, kdy po příletu Hadley upadne telefon a zjistí, že se Oliverův kontakt ztratil. Neváhá a rozhodne se sympatického muže najít. Podaří se jít to? Sledujte toto romantické drama v pátek 15. září.

Jakou novinku si v září nenecháte ujít?

Napsat komentář