Neděle 14.07.2024
Přehled nejlepších módních vyhledávačů: Informace, sortiment i hodnocení
Fotografie: Pexels (pexels.com)
FASHION ONLINE & TECH

Přehled nejlepších módních vyhledávačů: Informace, sortiment i hodnocení

S módními e-shopy se doslova roztrhl pytel a vídáme je všude. Na billboardech, na sociálních sítích i v televizních reklamách. Pokud jste se ale rozhodli pro konkrétní kousek a hledáte, kde ho koupíte za tu nejlepší cenu, poslouží vám spíše módní vyhledávače. Ty jsou postaveny na základě té nejvýhodnější nabídky a mnohdy vás zavedou do e-shopů, které sice nejsou tak známé, ale spolehlivě ověřené danými vyhledávači. Tak proč trochu neušetřit?

Tento článek si určitě uložte na později. Dali jsme pro vás totiž dohromady přehled ověřených módních vyhledávačů, kde v roce 2024 nakoupíte za nejlepší ceny. A nejen to. Naleznete zde i souhrnné informace a srovnání jednotlivých platforem. Zkrátka vše, co potřebujete pro váš pohodlný a bezpečný nákup oblečení, obuvi i módních doplňků.

5 nejlepších módních vyhledávačů

Na českém online trhu existuje hned několik módních vyhledávačů zboží, na kterých se můžete registrovat. My jsme pro vás dali dohromady pětici nejlepších, a to podle nezávislého hodnocení i vlastních zkušeností.

Bagis

Základní informace

Online vyhledávač Bagis je zaměřen především na cestovní zavazadla, tedy kufry, víkendové tašky nebo batohy. Na své si přijdou ale i milovníci stylových doplňků, jako jsou kožené kabelky, tašky na notebooky, peněženky nebo městské batohy. Web je přehledný a intuitivní. Všechny důležité informace naleznete hned na hlavní stránce a nákupní kategorie jsou prakticky rozděleny podle pohlaví, ale i barev, materiálů nebo velikostí. Vizuály jsou autentické a u každého produktu se nachází informace o naskladnění a případných slevách. A nelze opomenout ani blog, který je pravidelně aktualizován a na kterém najdete nejrůznější tipy a rady ohledně cestovních zavazadel i cest samotných.

Sortiment

Bagis je zaměřen na cestovní a módní doplňky. Naleznete zde proto široký sortiment velkých, středních i malých kufrů, tašek na sport i na víkendy, městských, turistických i sportovních batohů a dalších nezbytností na cesty. V nabídce jsou ale i kabelky, ledvinky a menší doplňky jako pouzdra na mobily nebo peněženky. Partnerské e-shopy jsou ověřené a vybírané dle vysokých standardů.

Komunikace s vyhledávačem

V případě, že se rozhodnete pro vrácení nebo reklamaci zboží, na Bagis je možnost zaslání e-mailu v kategorii Kontakt. Ten funguje na jedničku. Na e-maily reagují do druhého pracovního dne, a to velmi vstřícně.

Glami

Základní informace

Glami zná jistě mnoho z vás. Je jedním z největších módních vyhledávačů v Česku a také místem, kde můžete za tu nejlepší cenu na trhu sehnat spoustu luxusního zboží. My mu dáváme velké plus za přehlednost stránek i za výraznou lištu s aktuálními trendy. Na druhou stranu nás lehce zaskočilo velké okno pro registraci a přihlášení na hlavní stránce, které nelze jednoduše zavřít. Co se týče dalších dostupných informací, Glami je velmi transparentní a má vše důležité přehledně umístěno na spodní stránce webu.

Sortiment

Glami je skutečně jedním z největších vyhledávačů, a proto je i sortiment široký. Vybírat můžete z oblečení, obuvi, módních doplňků, a v neposlední řadě i šperků a hodinek. Nabízí zboží tisíců značek, od Adidas po Zadig&Voltaire, a své kategorie má velmi přehledně rozřazené podle pohlaví, materiálu, ale například i sezóny nebo příležitosti.

Komunikace s vyhledávačem

I zde je komunikace velmi snadná a efektivní. Kontaktní údaje naleznete v sekci Kontaktujte nás, kde si můžete zároveň rovnou vybrat, zda jste zákazník, nebo potenciální partner.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Modasi

Základní informace

Vyhledávač Modasi je na českém trhu poměrně krátce, ale i tak se zasloužil o naší pozornost, a to z mnoha důvodů. Má totiž moderní a čistý design, široké portfolio partnerských e-shopů, obsáhlý blog, a především zde naleznete i tzv. Průvodce značkami, tedy sekci, kde se můžete dočíst o historii, současnosti, ale i budoucím formování snad všech módních značek. A to je něco, co jinde nenajdete. Kromě toho má Modasi samozřejmě i velmi přehledné vyhledávání a rozdělení do kategorií, snadný přístup ke všem informacím, a také sekci Výprodej, kde naleznete zboží ve slevě, a to nejen během sezónních výprodejů, ale po celý rok.

Sortiment

Modasi, stejně jako Glami, je zaměřen na trendy i nadčasovou módu. Vybírat tedy můžete převážně ze sortimentu oblečení, bot a doplňků. Ale tím to nekončí. Naleznete zde i sortiment šperků, hodinek a parfémů. Vše je rozděleno podle pohlaví, kategorií či značek, autentickými vizuály a od ověřených e-shopů jako eobuv, Zoot, nebo rovnou konkrétních značek.

Komunikace s vyhledávačem

Ani Modasi nezaostává a veškeré kontaktní údaje má umístěné na hlavní stránce. Kromě toho na spodní liště hlavní stránky naleznete i rychlý odkaz pro potencionální partnerské e-shopy. Na webu také naleznete FAQ se základními otázkami i odpověďmi. A pokud se nedozvíte to, co potřebujete, můžete je jednoduše kontaktovat e-mailem.

Modio

Základní informace

Módní vyhledávač Modio je další velkou a populární platformou. Už pěkných pár let můžete objevovat, nakupovat, ale také číst jejich rozsáhlý magazín. Ten se kromě klasických tipů a rad zaměřuje i na objektivní hodnocení jednotlivých produktů a e-shopů. A možná právě tím si vyhledávač získal svou věrohodnost i popularitu. Modio je zkrátka takovou Heurekou ve světě módy. A co víc? Kontaktní údaje pro zákazníky i e-shopy opět naleznete jednoduše na hlavní stránce. A ani zde nechybí sekce se slevami. Jen tu trochu postrádáme větší členitost hlavní stránky.

Sortiment

Vzhledem ke své velikosti Modio nabízí skutečně obsáhlý sortiment zboží. Primárně je zaměřen na oblečení, obuv a boty, ale najdete zde i speciální kategorii Sport, která se specializuje na outdoorové a sportovní vybavení. Jednotlivé sekce jsou klasicky rozděleny podle pohlaví a dále do velikostí, značek, materiálů a dalších filtrů. Kromě toho ve spodní částí hlavní stránky naleznete i kartu Dnes frčí, kde se pravidelně aktualizují nejvyhledávanější produkty.

Komunikace s vyhledávačem

Spojit se s Modio lze velmi snadno, a to přes e-mail, který je umístěn v kategorii Kontakt. Zde také naleznete informace o samotném vyhledávači, týmu, který ho dnes a denně spravuje, a mnoho dalšího.

Fotografie: Pexels (pexels.com)

Vildo

Základní informace

Vildo je svým designem lehce odlišný, ale také velmi vydařený. Tento módní vyhledávač bude jistě „srdcovkou” pro všechny slečny a ženy, a to nejen díky svému charakteristickému logu. Na své si ale přijdou i muži a děti. Platforma je zaměřena oblečení, obuv i doplňky a sezónní kategorie naleznete jednoduše, hned na hlavní stránce. Zároveň je zde umístěn i blog, který je prakticky rozdělen na pánskou a dámskou část. Celý web je velmi čistý a intuitivní.

Sortiment

Veškerý sortiment pochází z ověřených e-shopů a je rozdělen do pěti kategorií – muži, ženy, chlapci, dívky a kojenci. To dává zákazníkům prostor se jednoduše orientovat a rychle si vybrat své zaměření. Dále jsou jednotlivé kategorie rozdělené na oblečení, obuv, šperky a doplňky. A dále následují patřičné podkategorie. Nelze se tak ztratit. Jen je těch kliknutí možná až moc a jednoduchá rozbalovací lišta by byla lepším řešením.

Komunikace s vyhledávačem

I na Vildu myslí na své zákazníky a kontaktní údaje jednoduše naleznete ve spodní části vyhledávače. Zde je umístěn e-mail pro rychlý kontakt. A pokud jste e-shop a máte zájem o případnou spolupráci, stačí kliknout na tlačítko Přidat obchod, které vás odkáže na uživatelsky přátelskou stránku. Zde naleznete nejen samotnou možnost propojení, ale také ceník nebo výhody, které spolupráce přináší.

Závěr

Sečteno a podtrženo, všechny vyhledávače splňují kritéria na ověřené produkty i e-shopy, se kterými spolupracují. Zároveň jsou všechny vytvořené přehledně a tak, aby odpovídaly očekáváním dnešních zákazníků. V neposlední řadě všechny nabízí snadný a efektivní způsob komunikace. I tak ale lehce vyčnívá Modasi, a to díky skutečně modernímu designu, širokému výběru zboží i značek a zmíněnému unikátnímu průvodci. Je to sice „mladý” vyhledávač, ale pravděpodobně o něm ještě hodně uslyšíme.

Napsat komentář