Pátek 1 březen, 2024
Sauna domek, úplná samota i skryté místo: 3 dechberoucí glampingy, ve kterých si rozhodně odpočinete
Fotografie: Envato Elements (elements.envato.com)
TRAVEL

Sauna domek, úplná samota i skryté místo: 3 dechberoucí glampingy, ve kterých si rozhodně odpočinete

Pokud netušíte, co s volným víkendem, dejte šanci moderní formě kempování a zajeďte si do některého z českých glampingů. Speciálně navržené a vybavené chatky vám poskytnou vše, co k odpočinku potřebujete. Do jakých z nich se vydat?

Sauna domek Rakovec

Odpočinout si v saunovém domku a zapomenout na každodenní stres? To se vám může splnit mrknutím oka v Rakoveckém údolí. Tiny house je umístěn v bezprostřední blízkosti voňavých luk a lesů plné energie. Nedaleko uvidíte pasoucí se koně a bublající přírodní jezírko, v němž se můžete otužovat. Nudit se zde nebudete! K dispozici je dřevěný sud s vodou ke koupání, sauna a nekonečné množství zajímavých míst vhodných k procházkám a výletům. Hladoví také nebudete, jelikož pro vás bude ráno připravena snídaně plná vydatných surovin od farmářů z nedalekého statku.

Samotka pod Brdy

V maringotce pod Brdy se budete cítit jako na samotě u lesa. V původně starém cirkusáckém přívěsu najdete plně vybavený prémiový glamping. Pohodlí zajistí esteticky vyladěné vybavení z přírodního materiálu snoubeného se špetkou luxusu. Pro případ potřeby vyřídit něco neodkladného je zde k dispozici Wi-Fi připojení. Samotka pod Brdy je skvělým místem k odpočinku, práci na příjemnějším místě i zdrojem inspirace.

Hidden Retreat

Ubytování Hidden Retreat vás oslní svou tajemností i spojením s přírodou. Dřevěná chatka se nachází u zatopeného lomu Hranice, který přidává na kouzelnosti tohoto skrytého místa. Zpomalte, načerpejte energii v obklopení zdejších lesů a zrelaxujte se v sauně či dřevěném sudu s vyhřívanou vodou.

A pokud byste si náhodou nevybrali, zkuste minimalistický domeček, nekonečné výhledy nebo jurtu. Kam se tento víkend vydáte?

Napsat komentář